Řidič/ka autobusu

KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí nebo ve zkratce: KAD spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (83312)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí nebo ve zkratce: KAD spol. s r.o., IČ 49812947
Pracoviště:KAD, spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí, Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ AUTOBUSU - ŘP skupiny D, sk. E výhodou, platný profesní průkaz, časová flexibilita, bezúhonnost, spolehlivost, praxe min. 3 roky s řízením nákladních vozidel, praxe s řízením autobusů výhodou.
Nabízíme: zaměstnání ve zdravé firmě s českými majiteli, zaměstnanecké výhody (režijní jízdenky, diety, stravenky). Možnost rozšíření řidičského ooprávnění nebo získání profesní způsobilosti.
Nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11039820746

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání