Ekonom

KAMENOLOMY ČR s.r.o.

Lhota Rapotina 142, 679 11 Doubravice nad Svitavou, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení nákladového účetnictví
Vytváření pravidelných porovnání cíl/skutečnost, týkajících se nákladů a výkonů, jakož i průběžná aktualizace pracovních kalkulací jako zdroje informací.
Pravidelná kontrola pohledávek, plateb a ručení/záruk.
Příprava pokladů a reportů, statistik dle požadavku vedení společnosti
Vystavování, evidence, kontrola a předkontace faktur, jakož i vyžádání realizace kvalitativní a kvantitativní kontroly výkonů prostřednictvím odborného personálu.
Zpracování finančních analýz, celková podpora ekonomického oddělení
Zodpovědná realizace inventur.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám motivační dopis a životopis v českém a německém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktivní znalost němčiny
Trestní bezúhonnost
Pozitivní přístup k řešení problémů, odolnost vůči stresu, schopnost rychlého reagování
Samostatnost, ochota cestovat, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. zajišťuje těžbu, výrobu a prodej drceného kameniva pro betonové směsi, asfaltové směsi, silniční a inženýrské stavby, kamenivo pro kolejová lože a regulaci
vodních toků.
Společnost je součástí stavebního koncernu STRABAG SE, kde je výhradním výrobcem kameniva v České republice a patří k největším producentům kameniva v ČR.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2118917  Datum zveřejnění: 25.5.2015