Obchodní zástupce v oboru Kamenosochařství nebo Stavebnictví

Kamenosochařství Josef Kuběj

Místo práce
ulice Vodní 849, Valašské Meziříčí 75701, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní získávání nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Zpracování obchodních nabídek a s tím související administrativní úkony.
Odborné poradenství.
Propagační činnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výkonu.
Služební telefon, auto.
Pružná pracovní doba.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete svůj životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected] .
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dní od přijetí životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Kamenosochařství, Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oboru Kamenictví, Kamenosochařství nebo Stavebnictví výhodou.
Uživatelská znalost práce na PC.
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Znalost AJ nebo NJ výhodou (ne podmínkou).
Samostatnost a flexibilita.
Talent pro obchodní jednání.
Ochotu učit se novým věcem a pracovat i o víkendech.
Pozitivní přístup a nadšení pro svěřený úkol.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma, s dlouholetou tradicí na trhu zabývající se výrobou, renovací pomníků a dalšími kamenickými pracemi.
ID: 2461179  Datum zveřejnění: 18.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou