Obchodní zástupci

Kamil Komenda (MPSV)

Místo práce
Gabriely Preissové 2518, 616 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Kamil Komenda, IČ 67320007
Pracoviště:Kamil Komenda VISION PRESS, Gabriely Preissové 2518/5, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme zajímavou, kreativní a inovativní práci v moderním vydavatelském multimediálním segmentu, možnost podílet se na rozvoji portfollia a vzniku nových multimediálních digitálních magazínů, platové ohodnocení závislé na výkonu. Víme, že tvoříte přidanou hodnotu, proto Vás ohodnotíme.
Požadujeme min. SŠ vzdělání, ŘP sk. B, časovou flexibilitu, komunikativní schopnosti. Praxe na obchodní pozici výhodou, odhodlání prosadit se v oblasti obchodu, spolehllivost, samostatnost, rychlost v rozhodování, proaktivní přístu, kreativní, flexibilní, inovativní, vstřícnost, pozitivní a komunikativní osobnost, reprezentativní vystupování. Trestní bezúhonnost.

Poslední změna:2014-10-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7832470738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou