Asistent/-ka prodeje - dpč

Kamil Zeman (MPSV)

Místo práce
Puškinova 1215, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kamil Zeman, IČ 00945927
Pracoviště:AUPARK, Puškinova 1215/11, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENT/-KA PRODEJE - DPČ
- Dohoda o pracovní činnosti na období od 1. 11. 2016 do 31. 12. 2016, pružná pracovní doba
- Náplň práce: zákaznický servis (aktivní prodej zboží a poradenství), prodej v mobilní prodejně v AUPARK Hradec Králové
- Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou, zájem o obor a ochotu zlepšovat se, komunikativnost, schopnost přímého prodeje, časovou flexibilitu
- Nabízíme: školení v oblasti RC modelů (jsme certifikovaný partner DJI), zaměstnanecké slevy, nadšený kolektiv
- Pokud Vás baví modelářství a zajímáte se o RC modely, elektroniku nebo techniku, může být naše nabídka zajímavá právě pro Vás
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11432840787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou