Obchodní reprezentant/ka

KAMPI OFFICE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kaštanová 489, 620 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAMPI OFFICE s.r.o., IČ 25344170
Pracoviště:KAMPI OFFICE s.r.o - Kaštanová, Kaštanová 489/34, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 18000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat strukturovaný životopis (i s fotografií) na adresu [email protected]

Náplň práce: reprezentuje firmu u zákazníků prostřednictvím telefonických hovorů, elektronické či písemné komunikace. Z převažující akviziční činnosti se postupně stává manažerem, který pečuje o nově získané a přidělené odběratele za něž i odpovídá. Konzultuje finanční úspory při nákupu kancelářských potřeb, změny legislativy apod.
Požadujeme lidsky příjemného, upovídaného kolegu/kolegyni, kteří se chtějí realizovat v něčem smysluplném. Uvítáme pozitivní přístup, výborné komunikační dovednosti, spolehlivé a cílevědomé. Uživatelskou práci na PC - MS Office a Internet. Praxe a zkušenosti výhodou.

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, nadstandardní platové ohodnocení - fixní mzdu s neomezeným motivačním růstem, provizi z dosažených výsledků, pravidelné finanční bonusy navíc, služební mobil bez omezení i k soukromým účelům, firemní akce, pravidelná školení, propracovaný systém vzdělávání a tréninků na zlepšení komunikačních dovedností. Až 4 dny volna navíc. Zaměstnanecké slevy. Průběžné zvyšování profesních znalostí - pozice s kariérním postupem. Možnost úpravy pracovní doby. Práci pro českou firmu, kde se můžete realizovat i přímo ovlivnit dění. VELKÉ KONKURENČNÍ VÝHODY! Příjemné pracovní prostředí s výhodnou dopravní dostupností. Bližší informace www.kampioffice.cz

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12539390791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC