Indirect sales consultant

KANA Trading s.r.o. (MPSV)

Místo práce
A. Kašpara 90, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:KANA Trading s.r.o., IČ 24854778
Pracoviště:KANA Trading s.r.o. - prac., A. Kašpara 90/1, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup dle dohody na dobu neurčitou. Možnost i zkrácený úvazek.
Náplň práce
- Vyhledávání nových zákazníků a příprava telekomunikačních řešení.
Požadujeme
- Praxe v telekomunikacích - Výhodou!
- Dobrá úroveň obchodních dovedností: vedení obchodního rozhovoru a prezentací u zákazníka, vyjednávání profitabilních podmínek, řízení svěřeného portfolia,
- Schopnost argumentovat a přesvědčit zákazníka
- Podmínkou - dobrá znalost regionu
- Podmínkou - dobrá znalost práce na PC
Nabízíme
- Kompletní proškolení zdarma a možnost dalšího vzdělávání
- Přímou marketingovou podporu
- Nadstandardní platové podmínky závislé na výkonu cca 30 000czk
Kontakt: e-mailem

Poslední změna:2016-01-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 9428510775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou