Manažer obchodu pro ČR

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Drtinova 1109/12, 150 00 Praha, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 50.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce Bílovice, Uherské Hradiště!!!!
Pro našeho klienta, předního českého výrobce designového městského mobiliáře a zahradního nábytku, hledáme nového kolegu/kolegyni - dynamickou, samostatnou osobnost pro pozici Manažer obchodu.

Popis pozice:
- samostatný obchodník odpovědný za obchodní aktivity na českém trhu - především oblast Čechy
- vyhledávání nových projektů a nových obchodních partnerů
- udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími partnery (rozsáhlá databáze)
- komplexní zajištění objednávek
- komunikace s týmem odborníků (konstruktéry, designéry…)
- působnost po celé ČR, k dispozici zázemí kanceláře v Praze nebo Bílovicích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- velmi dobré pracovní ohodnocení
- významné bonusy v závislosti na ziskovosti svěřených obchodních aktivit
- mobilní telefon, notebook, firemní automobil
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- podíl na šíření kvalitního českého designu
- zázemí kanceláře v Praze nebo Bílovicích, působnost po celé ČR
- možnost homeoffice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Pro našeho klienta, předního českého výrobce designového městského mobiliáře a zahradního nábytku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání (v designu či stavebnictví výhodou)
- obchodní talent a schopnost prosadit se
- vynikající komunikační schopnosti
- profesionální úroveň práce na PC
- kreativitu, pružnost a vůli k úspěchu
- řidičský průkaz skupiny B
- vztah k designu a architektuře
- uvítáme zkušenost z oboru stavebnictví
- znalost cizího jazyka výhodou
- životopis s fotografií

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2571215  Datum zveřejnění: 20.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 50.000,-