Telefonní operátor (teamleader)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro call centrum nabízející pasivní a především aktivní telemarketing, hledáme kandidáty na pozici operátor a teamleader pro divizi vitamínů a doplňků stravy a pro divizi domlouvání schůzek.

Náplň práce:

· aktivní oslovování klientů z interní databáze

· poskytování informací o nabídce a produktech

· následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta

· práce s interní databází, evidence dat a reporting

· navolávání projektu dle domluvy - vitamíny a doplňky stravy nebo domlouvání schůzek

· na pozici teamleadera máte na starost tým cca 10 lidí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

· spolupráce na HPP, DPP nebo IČO – dle domluvy

· zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusy dle výkonu

· motivační programy a soutěže

· občerstvení na pracovišti

· místo práce Praha 8 - Palmovka (hned u metra), Praha 9 - Vysočany (zastávka „K Žižkovu“)

· prostředí menších místností pro jednotlivé projekty

· možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech

· nástup nejlépe ihned, případně dohodou

· flexibilní pracovní doba

· zázemí stabilní české společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Pro call centrum nabízející pasivní a především aktivní telemarketing, hledáme kandidáty na pozici operátor a teamleader pro divizi vitamínů a doplňků stravy a pro divizi domlouvání schůzek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

· výhodou praxe s aktivním telemarketingem (nikoli podmínkou)

· pro klientský přístup

· výborné komunikační dovednosti

· schopnost pohotově reagovat a nabídnout řešení

· orientace na cíl a dosažení výsledků

· uživatelská znalost práce na PC

· časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

· možnost práce na projektu i v angličtině – nutná plynulá komunikace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2577918  Datum zveřejnění: 25.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 30000,-