Operativní nákupčí

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
12.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta pro jedničku na trhu v prodeji autodílů.

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:
• komunikací s tuzemskými, evropskými i zámořskými dodavateli
• zajištěním dostupnosti zboží v daném sortimentu
• realizací nákupních objednávek a koordinací celého procesu objednávek
• analýzou skladu z hlediska efektivnosti, vyhledáváním možných úspor a optimalizací
• pružným řešením požadavků od zákazníků - expresní objednávky
• spoluprací při vývoji plánovacího systému objednávek a návrhy úprav

POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:
• máte "tah na branku", nebojíte se argumentovat a vyjednávat
• ovládáte Excel - kontingenční tabulky
• je vaše znalost AJ na komunikativní úrovni
• máte praxi v nákupu na obdobné pozici (automotive výhodou)
• pečlivost a samostatnost jsou vaší předností
...PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!

CO PRACÍ U NÁS ZÍSKÁTE:
• práci v mezinárodní společnosti
• motivační prémiový systém odměňování
• možnost pracovního postupu v rámci firmy
• přátelské pracovní prostředí
• příspěvek na stravování
• 4 dny Sick days
• akce pro zaměstnance. NÁSTUP IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Největší dodavatel autodílů v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2583676  Datum zveřejnění: 30.5.2016