Řidič nákladních automobilů

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič nákladních automobilů od 37.000Kč
Mezinárodní Nizozemská spediční společnost s dlouholetou praxí, přijme řidiče na pozici MKD .
Praxe min. 2 roky. Export/import – sklo surové, zpracované sklo - (Nizozemsko, Německo, Belgie, Polsko

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
• vzdělání Střední odborné (vyučen)
• praxe min. 2 roky v zahraničí
• min. znalost aspoň jednoho z jazyků NJ nebo AJ
• řidičské oprávnění skupiny C,E, profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychotesty
• čistý výpis z rejstříku trestů, nulové bodové hodnocení
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

Nabízíme:
• nástupní plat od 17.000Kč ( každoroční navýšení základní mzdy) + 46 eur diety/denně
• nadstandardní mzdové ohodnocení – 37 000Kč průměrná mzda
• místo výkonu práce: Nizozemsko, Německo, Belgie, Polsko
• pobočka firmy: ČR Teplice
• 4/10
• firemní lékař, pracovní oděv
• kamiony Doubledeck , zaškolení 1 týden – plně hrazené.
• možnost výběru diet z platební karty, která je nabitá na částku 250 – 280 eur
• stáří kamionů max 2.roky, plně vybavené – zaručen 100% servis !!!
• pneumatiky – servis zajišťuje firma Michelin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsme kaminonová společnost s 22.letou praxí v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2611332  Datum zveřejnění: 5.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000kč