Technolog/procesní technik

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
03.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 50.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenský podnik z Chebu, člen mezinárodní skupiny, který vyrábí a zpracovává hliníkové profily a plechy pro automobilový a elektrotechnický průmysl hledá Technologa / procesního technika.

Náplň práce:
Vývoj výrobních procesů s těžištěm na obrábění a tváření, jejich optimalizace a zavádění do sériové výroby, příprava a kontrola výrobní dokumentace, podpora vývojových projektů a návrhů strojních konceptů, sledování a optimalizace sériových procesů. Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

PC, mobil, stravenky, 13. mzda, dovolená navíc.

Nabízíme:
Perspektivu a seberealizaci v rozvíjející firmě, zajímavou práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu, možnost mezinárodního uplatnění, velmi dobré finanční ohodnocení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenský podnik z Chebu, člen mezinárodní skupiny, který vyrábí a zpracovává hliníkové profily a plechy pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Vzdělání technického směru ÚSO/VŠ, nejlépe strojírenství, praxe v oboru, ale i absolventi vítáni. Znalosti metod průmyslového inženýrství. Dobrou znalost Nj nebo Aj.

Očekáváme:
Technicky zdatnou, dynamickou a angažovanou osobnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost a svědomitost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2628347  Datum zveřejnění: 1.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 50.000