Hlavní ekonom/ka

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
31.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů, hledající nového kolegu/kolegyni na pozici hlavní ekonom/ka.

Místo výkonu práce: Krásné Údolí.

Náplň práce:

• Zabezpečení a vedení funkčnosti ekonomicko-personálního útvaru firmy
• Práce v informačním systému (QAD)
• Kontrola ekonomických údajů v IS
• Zpracování kalkulací a vyhodnocení ekonomiky výroby a prodeje
• Zpracování reportů a prezentací výsledků, účetní závěrky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci na HPP ve stabilní společnosti
• Zapracování, prohlubování kvalifikace
• Benefity: PC, mobilní telefon, stravenky, roční odměny, 13. mzda

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Jsme česká společnost zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ – ekonomického zaměření
• Praxi min. 3 roky s referencí
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Pokročilou znalost práce na PC – MS OFFICE
• Schopnost řídit menší kolektiv, orientovat se v informačním systému
• Orientace v účetní, mzdové a daňové problematice
• ŘP sk. „B“, časová flexibilita, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2628349  Datum zveřejnění: 1.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 31.000