Řidič MKD

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro firmu zabývající se velkoobjemovou přepravou hledáme řidiče.
Praxe není podmínkou, mohou se hlásit i začátečníci.
Reference od předchozích zaměstnavatelů výhodou

Nabízíme:
• místo výkonu práce: západní Evropa + východní Evropa (nejezdí se Portugalsko, Španělsko)
- Nejčastěji se jezdí (Rakousko – Německo)
• pobočka firmy: ČR Dubí
• 2/1 ( možnost dohodnout individuální turnusy)
• firemní lékař
• kamiony plně vybaveny / jezdí se po jednom
• tandemy – velkoobjemová přeprava - Přeprava izolačních materiálů, automobilky
• nástupní plat od 15.000Kč -20 000 Kč + 45 € diety / den
• nadstandardní mzdové ohodnocení
• tankovací karty, servis na vozidla vlastní, asistenční služba na pneu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vzdělání Střední odborné (vyučen)
• min. znalost aspoň jednoho z jazyků NJ nebo AJ
• řidičské oprávnění skupiny C, E, profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychotesty,
• čistý výpis z rejstříku trestů, nulové bodové hodnocení
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2648478  Datum zveřejnění: 15.7.2016