Servisní technik výrobní linky

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 29000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ryze česká firma zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů se sídlem v Krásném Údolí hledá do svého týmu:
SERVISNÍHO TECHNIKA VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce:
- seřizování, údržba a opravy plnicích strojů a výrobních linek; nízko a středotlakých kotlů; tlakových nádob
- spolupráce a částečná organizace dělníků, kteří v daný den obsluhují výstup plnicího stroje
- práce ve hlučném prostředí v režimu 2 dny práce, 2 dny volno, směny 5:30-17:30hod.

Místo výkonu práce: Krásné Údolí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práce na HPP
- dobré finanční ohodnocení, po zapracování další růst mzdy
- 13. mzda, roční odměny
- firemní benefity: stravenky, wellness poukázky, kulturní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Česká firma zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SŠ nebo ÚSO s maturitou (technické zaměření výhodou)
- schopnost řídit vysokozdvižný vozík (průkaz není podmínkou)
- schopnost práce ve výškách
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost Nj nebo Aj výhodou

Očekáváme:
- koncepční myšlení, komunikativnost, flexibilitu
- samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
- manuální zručnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
- důležitější než předchozí praxe je technické nadání a chuť naučit se novým věcem
- zdravý selský rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2648505  Datum zveřejnění: 15.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 29000