Řidič MKD

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
14.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
• vzdělání základní / vyučen
• min. znalost aspoň jednoho z jazyků NJ nebo AJ
• řidičské oprávnění skupiny C,E, profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychotesty
• čistý výpis z rejstříku trestů, nulové bodové hodnocení, povolení ADR výhodou
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

Hledáme vážné zájemce!!!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• místo výkonu práce: západní Evropa
- Nejčastěji se jezdí (Dánsko -Itálie- Dánsko)
- Nový vozový park.
- Možnost zajištění ubytování
• pobočka firmy: ČR Aš
• 3-4/3-4 (možnost dohodnout individuální turnusy)
• kamiony plně vybaveny / jezdí se po jednom.
• nástupní plat od 14.000 Kč + 45 až 50 Eu diety / den – plat měsíčně 32 000 Kč
• tankovací karty, servis na vozidla zajištěn, asistenční služba na pneu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

česká spediční firma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B, C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2664859  Datum zveřejnění: 27.7.2016