Síťový a systémový inženýr

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
14.8.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SÍŤOVÝ A SYSTÉMOVÝ INŽENÝR
Jsme světovým lídrem v automobilovém a spotřebním průmyslu a průmyslu s obalovými materiály. Pro naši pobočku v Chebu hledáme výjimečné lidi s pozitivním přístupem k řešení problémů a k požadavkům klientů pro zajištění nejvyšší úrovně dostupnosti firemního systému. Upřednostňujeme schopnosti před zkušenostmi.

Náplň práce:
- ovládání, správa a údržba systémů firemních informačních služeb a zajištění nejvyšší úrovně tohoto systému (servery, síťová zařízení, PC, tiskárny a telefonní systém), odstraňování závad a výpadků má nejvyšší prioritu
- poskytování příslušného vybavení koncovým uživatelům, řízení dodavatelů s cílem optimalizovat výdaje
- práce v týmu, poskytování optimální globální služby, která zahrnuje i občasné služební cesty do našich evropských poboček
- dokumentace infrastruktury a systémů
- samostatné řízení systémů integračních aktivit / projektů
Požadavky:
- znalosti VOIP a zkušenosti s Cisco, konkrétně Cisco Call Manager (není nutnou podmínkou)
- znalosti protokolu TCP/IP sítí pomocí Cisco
- znalost Windows Server OS a UNIX (Linux) – komunikaci a správu
- znalost Firewall, zejména ASA od spol. Cisco
- komplexní zkušenosti a znalosti s nástroji a softwarem Microsoft, znalosti operačního systému Windows k provádění instalací a uživatelské podpory
- kvalitní mluvená i psaná angličtina
Očekáváme:
- klientsky zaměřenou osobnost
- schopnost rychle se učit novým věcem
- umět plánovat, organizovat a komunikovat
- analytický přístup k řešení problémů, pečlivost a smysl pro detail
- samostatnost, iniciativu a flexibilitu
- pozitivní přístup, pozitivní osobnost
Nabízíme:
- práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou, 3-měsíční zkušební dobu
- příjemné firemní klima a zajímavé pracovní uplatnění
- 6 týdnů dovolené, sportovní a zdravotní příspěvky od zaměstnavatele
- závodní stravování a další benefity

Nástup možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Automobilový a spotřební průmysl.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2664864  Datum zveřejnění: 27.7.2016