Kontrolor/kontrolorka lisovaných výrobků

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lokalita: Ostrov
Místo výkonu práce: Ostrov
Firma produkující synchronní kroužky do převodovek a dílů pro rozvod vzduchu, oleje a vody s dlouholetou tradicí hledá do výroby spolehlivé pracovníky a pracovnice.

Náplň práce:
• Převážně pohledová kontrola povrchu vylisovaných výrobků, u synchronních kroužků kontrola sluchová. Kontrola tvaru synchronních kroužků na elektrických měřících zařízení.
• Jedná se o fyzicky nenáročnou práci vsedě.

Nástup možný ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zaměstnání na HPP na dobu neurčitou s dlouhodobou perspektivou
• dobré mzdové ohodnocení, prémie dle výkonnosti a kvality odvedené práce
• 13. plat
• příspěvek na stravování 100Kč/den
• extra příspěvky za přesčasy nad zákonný rámec
• 3měsíční zkušební dobu
• příjemné pracovní prostředí v novém klimatizovaném areálu
• práci vsedě
• zaučení ve firmě je samozřejmostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabívající se automotiv, obrábění kovů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• pečlivost, samostatnost, svědomitost
• nemáme požadavky na vzdělání ani praxi
• oceníme ochotu pracovat v rozpisu směn: 3 dny ranní, 3 dny odpolední a 3 dny volno
• dobrý sluch, brýle nejsou na překážku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2697386  Datum zveřejnění: 19.8.2016