Supervizor dopravy s AJ od 40.000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
18.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Supervizora dopravy hledáme nebojácného, komunikativního, sebevědomého a za firmu rvoucího se kandidáta. Který kromě toho dokáže řídit lidi, je schopen pracovat na více projektech zároveň. Potřebujeme kandidáta, který se nebojí hektické činnosti.
Místo výkonu práce: Cheb!!!

Náplň práce
• Účelně a efektivně vést firmu
• Iniciovat a realizovat inovace ve firmě s ohledem na produktivitu a efektivitu
• Úspora nákladů a spolehlivost za účelem plánování vozového parku
• Správná realizace zakázek
• Zaměření na služby a zákazníka
• Správné uplatňování firemních nařízení

Požadavky

• Ideálně ukončené VŠ vzdělání
• Několikaletá relevantní praxe v oblasti dopravy a nebo logistiky
• Znalosti a zkušenosti s moderními aplikacemi ICT
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Dobrá znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme
• Práci na HPP na dobu neurčitou
• Dobré platové ohodnocení + bonusy
• Individuální benefity - možnost vyjednávání přímo u pracovního pohovoru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Autodoprava

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2715688  Datum zveřejnění: 7.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000