Samostatný Key Account Manager

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Hollandia je zavedený výrobce jogurtů a jogurtových nápojů s dlouholetou tradicí. V současné době vypisujeme výběrové řízení na obsazení pozice obchodního manažera odpovědného za obchodní kontakty a komunikaci s klíčovými odběrateli.

Náplň práce předpokládá komplexní znalosti a zkušenosti obchodníka v jednání s obchodními řetězci, protože:
• uvádí výrobky na trh, kalkuluje nákupní ceny pro koncové odběratele
• komunikuje s odběrateli (např. o cenách, sortimentu, promo akcích apod.)
• vyjednává roční obchodní podmínky
• vyhodnocuje ekonomické parametry, prodejní výsledky a trendy
• předkládá vlastní návrhy řešení jednotlivých obchodních případů
• aktivně se podílí na zlepšování pozice společnosti na trhu, pečuje o stávající kmen odběratelů
• účastní se porad v sídle společnosti

Jedná se o práci na ŽL, zájemce musí mít k dispozici vlastní kancelář (možná je práce z domova), vlastní auto, PC i mobil. Nabízíme nadstandartní výši odměn + roční odměny v závislosti na ekonomických výsledcích firmy.
Zapracování probíhá pod dohledem zkušeného kolegy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme dynamickou, obchodně vyzrálou osobnost, která se nebojí nových výzev, a splňuje i další požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání
• zkušenosti s obchodem a obchodním vyjednáváním, nejlépe jako Key Account Manager
• anglický jazyk na úrovni B1 a vyšší, německý jazyk výhodou
• znalost práce na PC – Windows, MS Office, Internet, Outlook

Protože je tato pozice velmi zodpovědná, očekáváme navíc:
• pečlivost, samostatnost, schopnost pracovat i ve stresových situacích
• názorově pevné jednání a vystupování, umění argumentovat a hájit zájmy společnosti
• aktivního řidiče (skup. B), časově flexibilního
• kancelář v Praze nebo v blízkém okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2773362  Datum zveřejnění: 19.10.2016