Obsluha výrobního zařízení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Okres Sokolov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- obsluha výrobních strojů, intervalová výměna nožů
- plnění, vážení a ukládání naplněných papírových pytlů na palety

- práce v 8 hod. směnách (noční a ranní směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP, smlouva nejprve na 1 rok s možností jejího prodloužení
- dobré finanční ohodnocení, po zapracování další růst mzdy
- 13. mzdu, noční příplatky, týden dovolené navíc
- závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost se zabývá výrobou kovových vláken.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spíše než vyučení a praxi upřednostňujeme chuť pracovat a naučit se novým dovednostem
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- spolehlivost, pečlivost
- vítáme solidní jednání, nabízíme totéž

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2775986  Datum zveřejnění: 20.10.2016