Supervizor výroby

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost z oblasti automotive, hledáme schopného supervizora výroby do závodu v průmyslové zóně v Liberci.

Náplň práce:
- řízení a koordinace směn
- řešení problémů na jednotlivých linkách s cílem splnit výrobní plán s odpovídající kvalitou a zajištěním bezpečnosti práce
- školení zaměstnanců, příprava a realizace rozvojových plánů
- účast na výrobních poradách, reporting managementu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- velmi dobré platové podmínky
- měsíční a roční odměny
- nadstandardní zdravotní péče a rehabilitace
- jazykové kurzy
- odborné vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- širokou škálu dalších peněžních i nepeněžních benefitů
- stabilní práci u silného zaměstnavatele
- možnost rozvoje a seberealizace
- nástup možný ihned (případně dohodou)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní společnost z oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud jste silná osobnost a:
- máte zkušenosti z výrobní společnosti a s vedením týmu
- umíte motivovat své podřízené, dát jim podporu a řešit krizové situace s rozvahou bez většího tlaku
- domluvíte se anglicky (mírně pokročilá znalost)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2802737  Datum zveřejnění: 8.11.2016