Tesař / montážní dělník s fixem od 25.000,- Kč

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
od 25.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se výrobou dřevostaveb a vazníků, k sobě hledá šikovného tesaře.

Náplň práce:
• montáž příhradových vazníků na stavbách po celé ČR
• samostatné sestavení vazníkových krovů podle dokumentace (vazníky jsou již předvyrobené z haly)
• celoroční práce – montáže nebo příp. práce v hale na dřevoobráběcích strojích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• HPP, může být IČ
• možnost zaškolení
• nástup možný ihned
• služební auto a telefon, PC nebo tablet
• základní plat od 25tis.Kč + odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SOU obor truhlář, tesař (nebo prokazatelná praxe s tesařstvím)
• samostatného, šikovného, nejlépe vyučeného tesaře, který je ochotný ručit za kvalitu odvedené práce
• fyzicky zdatného, spolehlivého, poctivého
• ochotného cestovat – jezdí se po montážích, nejčastěji kraje: KV, Úst., Plz., Střed.
• ŘP sk. B, PC znalosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2837148  Datum zveřejnění: 6.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25.000,-