Projektový manažer pro Čr

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Drtinova 12, Slovenská republika, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000 -50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odpovídat za prodej materiálů v projektech na území České nebo Slovenské republiky
• Efektivně řídit tým obchodních zástupců
• Definovat požadavky trhu a reagovat na ně
• Sledovat a vyhodnocovat společné obchodní cíle
• Osobně vyhledávat nové obchodní příležitosti
• Udržovat dobré obchodní vztahy se stávajícími zákazníky
• Připravovat nabídky řešení a cenové kalkulace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dobré platové ohodnocení - fix + bonusy
• Práci na HPP a zázemí stabilní firmy
• Mobilní telefon, notebook
• Služební vůz i pro soukromé použití
• Možnost částečného homeoffice
• Stravenky
• Cafeterii v kanceláři
• … a především zájem o Tebe ze strany společnosti a prima lidi

Informace o náboru

Rozumíš projektovému prodeji a obchod je pro Tebe zábavou?
V komunikaci s projektanty, architekty a investory jsi jako ryba ve vodě?
Máš schopnosti a zkušenosti pro vedení týmu a současně chceš aktivně obchodovat?
V tom případě možná hledáme právě Tebe…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro mezinárodní výrobní společnost, zabývající se výrobou a prodejem sanitární techniky a potrubních systémů, hledáme kandidátky a kandidáty na pozici Projektového manažera pro Českou a pro Slovenskou republiku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, Stavební , Architektůry

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobře se orientuješ na stavebním trhu
• Máš zkušenosti s projektovým prodejem a obchod Tě baví
• Zvládneš motivovat, řídit a podporovat obchodní tým
• Dokážeš táhnout za jeden provaz a zároveň se nebojíš vlastních rozhodnutí
• Orientuješ se na cíl a dotahuješ věci do konce
• Bezpečně řídíš osobní vůz a časté cestování Ti nevadí
• Práce s PC je pro Tebe rutinou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2841805  Datum zveřejnění: 9.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 -50000