Obchodník/manažer prodeje s AJ

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Drtinova 12, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
10.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
70000-90000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-prodej obráběcích strojů japonské provenience
- vyhledávání zákazníků pro obráběcí stroje
- telefonická a emailová komunikace s klienty
- osobní schůzky
- zpracování a sestavení nabídky pro klienta
- příprava kupních smluv
- pravidelný report prodejních aktivit, týdenního plánu, práce s databázemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

nadstandardní platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
- automobil, počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
- možnost homeoffice
- sídlo společnosti a kancelář v Praze
- místo výkonu práce celá Česká republika
- práce na HPP nebo IČO
- odborné zaškolení
- příspěvek na stravování (stravenky)
- nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Hledáme zajímavého kandidáta na pozici obchodníka či manažera prodeje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Zajišťujeme prodej, servis a poradenství v oblasti náhradních dílů Mori Seiki, CNC soustruhů, soustružnických center, vertikálních a horizontálních obráběcích center, LVD ohraňovacích lisů, laserových řezacích center, tabulových nůžek, ONA elektroerozivních strojů a dalších.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- minimálně 2 roky praxe na obchodní pozici
- výborné obchodní a komunikativní dovednosti
- chuť tvrdě pracovat
- samostatnost, důslednost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2881108  Datum zveřejnění: 21.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70000-90000