Předváděcí technik garážového vybavení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:
• prováděním produktových prezentací a promo akcí
• účastí na veřejných akcích pro zákazníky
• odpovědností za podporu poboček a tržeb garážového vybavení ve svěřeném regionu
• posuzováním a testováním produktů garážového vybavení
• zvyšováním úrovně znalostí o garážovém vybavení včetně jeho obsluhy

Zaměstnanecké výhody, benefity

POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:
• jste technicky zaměřený a máte prozákaznický přístup
• máte praxi min. 3 roky v autoopravárenství
• mezi Vaše silné stránky patří mimo jiné komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost a samostatnost
• máte uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), AJ výhodou
• jste držitelem řidičského opravnění sk. B a ochoten cestovat
...PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!

CO PRACÍ V AUTO KELLY ZÍSKÁTE:
• práci na HPP
• motivační prémiový systém odměňování
• promo vůz Ducato, telefon, notebook
• přátelské pracovní prostředí
• příspěvek na stravování
• 4 dny Sick days
• akce pro zaměstnance
• místo výkonu práce Praha
• nástup možná od 01.02.2017

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

auto - moto

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2901024  Datum zveřejnění: 20.1.2017