Sales Representative – B2B, projektový prodej

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše klíčové kompetence:
• vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí v oblasti nábytku a koberců
• budování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
• plnění obchodních plánů
• prezentace služeb a materiálů odborné veřejnosti
• projektový prodej
• účast na klientských akcích a veletrzích

Vaše základní předpoklady:
• minimálně středoškolské vzdělání
• předchozí zkušenosti na obchodní pozici
• dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• umět se samostatně rozhodovat, stejně jako pracovat v týmu
• schopnost dotahovat činnosti do konce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka pro Vás:
• dobré platové ohodnocení
• podíl na zisku
• notebook, mobilní telefon
• služební vůz k dispozici
• práce na HPP nebo OSVČ
• Multisportovní karta a další benefity
• příjemné pracovní prostředí ve fungujícím kolektivu
• týmové akce, obědy
• zázemí prosperující a expandující společnosti
• možnost spolupráce s mezinárodními společnostmi
• zvýšení vlastní profesionální prestiže
• … a především zájem o Vás ze strany zaměstnavatele

Vaše výhody:
• orientace v segmentu komerčních interiérů
• vlastní obchodní kontakty, zejména mezi architekty a projektanty
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• možnost nástupu ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Návrhy a vybavení komerčních prostor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2909172  Datum zveřejnění: 26.1.2017