Asistentka obchodního ředitele s AJ

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- příprava a zpracování podkladů pro činnost obchodního ředitele (porady, jednání se zákazníky, forecast, reporting…)
- komunikace, jak v českém, tak anglickém jazyce
- budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky
- podpora chodu obchodního oddělení společnosti
- vedení obchodní korespondence
- podílení se na přípravě zákaznických nabídek
- řešení operativních úkolů a požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- výborné platové ohodnocení
- HPP, zástup za mateřskou dovolenou
- práci v příjemném prostředí české společnosti s mezinárodním působením
- časté využití jazykových znalostí, především Aj
- jazykové kurzy/zdokonalování se
- flexibilní pracovní doba
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- příspěvek na stravování – stravenky
- další zaměstnanecké výhody
- zajímavou, různorodou a samostatnou práci
- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní společnosti se zaměřením na významné zahraniční i domácí klienty
- možnost nástupu ihned nebo dohodou

Požadujeme:
- AJ na výborné úrovni - schopnost samostatného vedení obchodní korespondence, telefonátů i jednání
- praxe na pozici asistentky min. 3 roky
- velmi dobrá dovednost v obsluze MS Office, především Excel
- ŘP skupiny B
- odolnost vůči stresu
- komunikační a organizační schopnosti
- příjemné vystupování, pečlivost, flexibilita, samostatnost
- výhodou je znalost dalšího jazyka (FJ, RJ, NJ)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost poskytující inženýrské služby a řešení v oblasti strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2914525  Datum zveřejnění: 31.1.2017