Webmaster – PHP programátor

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o tvorbu, úpravu či tvůrčí programování webů?

Znáte/ovládáte některou oblast jako HTML, CSS a Javascript, PHP5 a MySQL (PostgreSQL), relační databáze a webové technologie?

Jste nadšenec, který má základy AJ a zvládáte češtinu na úrovni rodilého mluvčího?

Pak se budete starat o vývoj a správu webových aplikací.

Získáte HPP/ZPP/práce na IČ, zajímavé ohodnocení + roční odměny.

Kontaktujte nás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Reklamní společnost s full-service službami a vlastním IT vývojovým oddělením.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2926149  Datum zveřejnění: 8.2.2017