Specialista BOZP a PO

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly pracoviště, zpracování dokumentace atd.)
- Podílet se na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
- Spolupracovat na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na pracovní poměr
- Výborné platové ohodnocení podle odbornosti a se skutečně dynamickým růstem dle výsledků
- Notebook, telefon
- Služební automobil i pro soukromé použití
- Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
- Firemní volno a finanční příspěvek na vzdělávání
- Stravenky
- Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce
- Významnou možnost odborného růstu v rámci odborníků BOZP a PO
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Pro jednu z největších společností v oboru hledáme Specialistu Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO pro oblast Prahy a středních Čech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti BOZP a PO
- OZO BOZP dle zákona 309/2006 Sb.
- OZO PO (TPO) dle zákona 133/1985 Sb.
- ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2953759  Datum zveřejnění: 1.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000