Mistr elektro

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost SKANSKA a.s. obsazujeme pozici MISTR ELEKTRO pro projekty po celé Praze.

Co bude Vaší náplní práce?
Řízení realizace přidělených zakázek včetně montážní činnosti
Zodpovědnost za řízení montážních prací podle projektové dokumentace, smlouvy o dílo, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladů
Zodpovědnost za zpracování technického, technologického a organizačního řešení výroby
Zodpovědnost za dodržování technických norem, technologických předpisů, pracovně-právních předpisů, BOZP a PO
Zodpovědnost za konečnou kvalitu předávaného díla objednateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dobré platové ohodnocení
Zajímavou práci v dynamickém kolektivu
Stravenky v hodnotě 90Kč
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Týden dovolené navíc nad rámec zákona
Dva dny placeného volna v kalendářním roce
Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
Další zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte středoškolské vzdělání v oboru elektro
Máte min. 3 roky odborné praxe na podobné pozici
Jste spolehlivý, samostatný a máte zkušenost s vedením týmu
PC ovládáte na uživatelské úrovni (MS Office Word, Excel)
Jste aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2966580  Datum zveřejnění: 8.3.2017