Supervizor call centra

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?

• Vést a motivovat tým
• Poskytovat zpětnou vazbu operátorům
• Budete odpovědni za plnění stanovených cílů
• Vést odměňování operátorů na základě výkonu
• Pravidelně reportovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro nově vznikající zákaznickou platformu Škoda Auto ČR hledáme supervizora call centra.

Jsme poskytovatelem asistenčních služeb motoristům v ČR i zahraničí. Řidiči, ale už i auta, s námi komunikují všemi informačními kanály (telefon, chat i email). Ve spolupráci se sítí vlastních, nebo partnerských firem naplňujeme přání našich klientů a problémy řešíme.

Co Vám nabízíme?

• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Pracovní zkušenosti v prestižní společnosti v oblasti automotive poskytující zázemí a stabilitu
• K dispozici Vám budou nejnovější testovací vozy
• Školení na modely aut, které teprve přijdou na trh
• Aktivní využití AJ
• Velmi těsné propojení se Škoda Auto ČR
• Možnost profesního růstu a seberealizace
• Mladý a progresivní kolektiv, neformální firemní kulturu
• Firemní benefity (stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, slevy na služby CK Autoturist, autoservisu, slevy na firemní produkty)
• Kancelář v lokalitě Prahy 4 – blízko stanice metra Budějovická
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Co byste měl/a mít?

• Minimálně SŠ vzdělání technického směru
• Aktivní znalost AJ
• Zkušenosti s vedením týmu, náslechy a koučováním operátorů
• Dobrou orientaci v komunikačních technologiích – On-chat, Facebook, WhatsApp
• Pro-zákaznickou orientaci
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Poskytování asistenční služby motoristům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2968939  Datum zveřejnění: 9.3.2017