Supervizor pro radiochemickou sekci

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizace a řízení sekce zajišťující analýzy radiologických metod ve vzorcích životního prostředí po odborné a personální stránce
• Vedení šestičlenného týmu
• Vývoj nových a zefektivňování stávajících metod
• Zajišťování odborné a technické pomoci klientskému servisu
• Schvalování výsledků a řešení neshod sekce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
• Práci na HPP
• Flexibilní pracovní dobu
• Velmi dobré platové ohodnocení, čtvrtletní bonusy
• Zajímavou práci na moderních přístrojích
• 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
• Karta Multisport, výhody v oblasti telefonování a bankovních služeb
• Den zdraví, vánoční večírek a další firemní akce
• Nástup možný ihned, případně dohodou
• Místo výkonu práce: Česká Lípa

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je společnost, která provozuje moderní analytické laboratoře. Tyto laboratoře nabízejí služby v oblasti chemických, radiochemických, mikrobiologických a fyzikálních měření. Provádějí analýzy v oblasti životního prostředí, potravin, farmacie a olejů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání chemického (nebo příbuzného) směru
• Zkušenost s radiochemickými technikami
• Zkušenost s vedením týmu
• Komunikativní znalost AJ
• Znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2991273  Datum zveřejnění: 30.3.2017