Vedoucí obchodního týmu

KANDIDÁTI s.r.o.

Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše pracovní náplň:
• zodpovědnost za zavádění nového prodejního modelu
• vedení a motivace obchodního týmu (IČO) v dané oblasti (východní nebo severní Čechy)
• provádění školení obchodních zástupců, včetně koučinku v terénu a poskytování zpětné vazby
• zajišťování komunikace s obchodními zástupci (předávání novinek, prodejní akce, soutěže a motivační akce)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro společnost, která vyrábí a prodává nejenom supermoderní kuchyňský spotřebič, hledáme kandidáty a kandidátky na pozici vedoucích obchodních týmů do oblastí východní a severní Čechy.

Nabízíme Vám:
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• základní měsíční mzda 40.000,- Kč
• měsíční bonusy
• služební auto Škoda Octavia Combi i k soukromým účelům
• stravenky
• Cafeterie
• příspěvek na PP/ŽP
• 5 sick days a 5 týdnů dovolené
• sleva na firemní výrobky
• kancelář v Praze 4 – Podolí (cestování ve „svém“ regionu východních nebo severních Čech)
• nástup možný ihned

Pokud máte:
• zkušenost s vedením prodejních týmů a obchodníků
• min. 4 roky praxe v oblasti prodeje zboží (nikoliv služeb nebo finančních produktů)
• zájem o nové technologie a inovace (digitální budoucnost)
• záliba ve vaření je velkou výhodou
• základní znalost angličtiny
• znalost práce s MS Office
• řidičský průkaz skupiny B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba a prodej spotřebičů do domácnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3001578  Datum zveřejnění: 6.4.2017