Projektant elektro

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
• tvorba projektové dokumentace elektro, návrhy řešení
• zpracování klientských změn
• dohled nad realizací a technická podpora
• řešení problémů, organizace a komunikace
• cestování za jednotlivými projekty
• nabídková činnost, kalkulace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co společnost nabízí:
• Práci na HPP v rostoucí společnosti, v zajímavém a perspektivním oboru
• Možnost vlastní seberealizace
• Práce na zahraničních projektech
• Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností
• Benefity – mobilní telefon, notebook, stravenky
• Místo výkonu práce: Praha 4; možnost home office
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Naším klientem je společnost, která působí v oboru silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, projektování a servisu elektrických zařízení. Zaměřují se na projektování a realizaci kancelářských budov, obchodních a administrativních center, jak v ČR, tak v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3023899  Datum zveřejnění: 20.4.2017