Marketingový analytik

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zpracování dat o chování zákazníků vč. identifikace trendů a závislostí
- Segmentace zákaznické základny
- Spolupráce při návrhu dlouhodobého marketingového plánu, ad hoc analýzy
- Vedení projektů v rámci Customer lifecycle
- Spolupráce při přípravě a exekuci jednotlivých marketingových kampaní
- Definice kritérií pro výběr cílové skupiny
- Průběžný reporting
- Celkové vyhodnocení pravidelných marketingových reportů, podpora vedení společnosti
- Komunikace s odd. marketingu, obchodu, IT

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Firemní mobil a notebook
- Kurzy angličtiny
- 5 týdnů dovolené
- Práce v mladém a dynamickém týmu
- Příjemné pracovní prostředí
- Moderní vybavení
- Odpočinkové zóny (playstation…)
- Možnost samostatné, zodpovědné a různorodé práce
- Práce v lokalitě Praha Karlín, výborná dopravní dostupnost

Informace o náboru

- Min. 3 roky praxe na pozici související s direct marketingem / databázemi / pricingem / analýzami, ideálně se zaměřením na consumer segment
- Zkušenosti s vedením projektů
- Pokročilá znalost Microsoft Excel, Microsoft Access
- Strukturované myšlení
- Proaktivní přístup
- Znalost Aj
- Ochotu cestovat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Společnost, která se zabývá marketingem pro satelitní televizi

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3052997  Datum zveřejnění: 10.5.2017