Fakturantka Praha

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Především rutinní práce s vystavováním faktur
Komunikace (telefonická a emailová) s klienty a dodavateli
Práce v interním systému na míru a účetním MoneyS5‎ (zkušenost výhodou)
Administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro společnost, která obchoduje, přepravuje a dodává vedlejší energetické produkty (VEP) hledáme kandidátky na pozici fakturantky.

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na HPP
Dobré platové podmínky
Stravenky, možnost stravování přímo v areálu business parku
Mobil, PC
Menší kolektiv
Individuální přístup firmy „rodinného typu“
Možnost parkování v areálu i dobrá dostupnost MHD
Pružná pracovní doba
Nástup ideálně během června nebo července

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Přeprava a dodávky vedlejší energetické produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomické

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3095090  Datum zveřejnění: 7.6.2017