Učitel odborné výchovy pro mediální grafiku

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
28.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme učitele, který by doplnil malý a přátelský kolektiv na prestižní soukromé Střední školu mediální grafiky a tisku, na které studoval např. Jan Saudek, Jitka Molavcová a další známé osobnosti. Škola vyučuje maturitní obory Grafický design, Multimediální grafika a Operátor tiskových technologií a učební obory Grafik, Knihař a Tiskař.

Co budete učit:

- Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat a příp. Cinema4D.
- Je možno vyučovat i část problematiky, např. samostatně Cinema4D nebo základy fotografování + Ps.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Malý a přátelský kolektiv
- Příjemné pracovní prostředí – škola je na klidném, zelení obklopeném, místě
- Stravování ve školní jídelně nebo stravenky
- Možnost časového přizpůsobení rozvrhu
- Mzda dle dosaženého vzdělání a zkušeností
HPP, popř. zkrácený úvazek dle domluvy (je možné učit jen některé dny)
- Nástup ideálně 28. 8. 2017 nebo dle dohody
- Lokalita – Praha 9 - Letňany

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Střední škola mediální grafiky a tisku, na které studoval např. Jan Saudek, Jitka Molavcová a další známé osobnosti. Škola vyučuje maturitní obory grafický design, multimediální grafika a operátor tiskových technologií a učební obory grafik, knihař a tiskař.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. bakalářské pedagogické vzdělání, případně současné (distanční) studium pedagogiky
- Vynikající znalost vyučovaných předmětů
- Chuť předávat informace a schopnost nadchnout pro věc studenty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3108985  Datum zveřejnění: 21.6.2017