Soustružník CNC

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň Vaší práce:
- Soustružnické práce dle předané výrobní dokumentace
- Zpracování obráběcího programu dle výrobní dokumentace
- Nastavení stroje pro dané operace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Chcete pracovat ve spolehlivé a seriózní společnosti, kde má podaná ruka váhu písemné smlouvy? Kde Vaši spolehlivost, poctivost a profesionalitu dokáží skutečně ocenit?

Společnost Technické služby BAHOZA je malá firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem komponentů pro drážní vozidla.

Nabídka pro Vás
- Dobré platové ohodnocení v základu
- Výkonnostní odměny
- Stabilní, dlouhodobé zaměstnání
- Zázemí malé, prosperující společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- HPP
- Nástup možný ihned

Vaše hlavní předpoklady
- Praxe ve strojním obrábění zejména na CNC soustruhu
- Střední odborné vzdělání – vyučení v oboru (maturita výhodou)
- Poctivost, spolehlivost, ochota pracovat
- Orientace v technické dokumentaci, znalost čtení výkresů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Techniké služby zabívající se vývojem, výrobou a prodejem komponentů pro kolejlová vozidla.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3126587  Datum zveřejnění: 10.7.2017