Lékař

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nestátní zdravotnické zařízení následné péče, hledáme lékaře s atestací pro zajištění péče na lůžkovém oddělení.

• Zajištění lékařské péče na lůžkovém oddělení
• Péče převážně o pacienty po operacích, kteří se doléčují
• Obor všeobecné lékařství/ vnitřní lékařství/ chirurgie/ gynekologie/ rehabilitace
• Místo výkonu práce: Planá u Mariánských Lázní

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Příjemné prostředí v nádherné přírodě
• Odpovídající platové ohodnocení + zákonné příplatky
• Osobní ohodnocení
• Dovolená nad rámec zákona
• Příspěvek na penzijní či životní připojištění
• Příspěvek na oběd
• Později možnost získání bytu od města
• Výhodný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
• Možnost dalšího profesního rozvoje s podporou nemocnice
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadujeme:

• Ukončené VŠ vzdělání – lékařská fakulta
• Ukončení specializační vzdělání (atestace) v oboru všeobecné lékařství/ vnitřní lékařství/ chirurgie/ gynekologie/ rehabilitace
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Komunikativnost
• Uživatelská znalost práce na PC

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nestátní zdravotnické zařízení následné péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Lékařství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3128027  Datum zveřejnění: 11.7.2017