Analytik obchodních aktivit

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je „korporátní společnost rodinného typu“. Společnost Vám nabídne příjemné (takřka rodinné) pracovní prostředí, středně velký kolektiv a zázemí stabilní společnosti působící v oblasti bankovních služeb. Do jejich týmu hledáme pečlivé kandidáty a kandidátky na pozici Analytik obchodních aktivit.

Analýzy v oblasti sledování nákladů a vývoje produkce
Spolupráce na strategii řízení obchodních cest
Vyhledávání příležitostí vedoucích k zefektivnění řízení obchodních kanálů
Kooperace s obchodními týmy na prodejních aktivitách
Pravidelné statistické a datové analýzy a reporting
Příprava vyhodnocení a prezentací za dané oddělení
Tvorba a sledování čerpání dohadných položek
Spolupráce v rámci týmu obchodního controllingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP
Velmi dobré platové ohodnocení
Kvartální bonusy
Stravenky
5 týdnů dovolené
Sick days
Možnost home office
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Cafeterie
Produktové zvýhodnění
Zázemí stabilní společnosti
Příjemný kolektiv
Firemní akce a teambuilding
Nástup možný ihned
Práce v lokalitě Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Významná peněžní společnost působící převážně na evropském trhu a specializující se především na stavební spoření

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Zkušenosti na obdobné pozici 2 – 3 roky
Zkušenosti z bankovnictví či pojišťovnictví výhodou
SŠ/ VŠ ekonomického směru
MS Excel na pokročilé úrovni
Analytické myšlení – schopnosti vidět věci v souvislostech
Zdravý selský rozum, pečlivost a logické myšlení
Chuť do práce s čísly a reporty
AJ nebo NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3141672  Datum zveřejnění: 12.10.2017