Servisní technik koncových zařízení – Kvasiny

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Kvasiny, Královéhradecký kraj, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Opravy, revize, údržba a servis IT zařízení ve výrobě (tiskárny, scannery, čtečky čárových kódů, atd)
• Příprava chybných strojů na pozdější výměnu – opravy v dílně
• Výhodná pracovní doba (12hodinové denní směny v rámci PO – PÁ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Práci na HPP
• Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
• Stravenky
• Sick days
• Kvartální odměny
• Nástup možný ihned nebo dohodou
• Místo výkonu práce: areál Škoda Auto – Kvasiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je společnost, která se zabývá výrobou a prodejem jemného papíru, stala předním výrobcem kancelářské, komunikační a fotografické techniky. Je hlavním propagátorem víceúčelových kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu.
Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik koncových zařízení – Kvasiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání v oboru elektro
• Vyhlášku 50
• Řidičský průkaz sk. B
• Znalost HW opravovaných strojů
• Základní AJ výhodou
• Spolehlivost, samostatnost
• Vhodné pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3167368  Datum zveřejnění: 22.8.2017