Asistent/ka obchodního ředitele s NJ

Kanlux s.r.o.

Sezemická 2757/2, Praha 9 - Horní Počernice, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení administrativy kanceláře obchodního ředitele
• Poskytování podpory obchodním zástupcům
• Komunikace s klienty a řešení jejich potřeb na území EU
• Zpracovávání statistik a reportingů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Profesní růst
• Otevřený a korektní přístup
• Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• Zajímavé finanční ohodnocení (fixní+prémiová složka platu v závislosti na plnění cílů)
• Stravenky
• Příspěvek na životní pojištění
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Další zaměstnanecké benefity
• Místo výkonu práce PRAHA Horní Počernice
• Plný pracovní úvazek
• Nástup podle dohody

Informace o náboru

Pokud jste v naší nabídce nalezli svou představu o budoucím uplatnění, pak nám zašlete svůj životopis + foto na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Příjemné vystupování a vstřícný přístup
• Znalost NJ slovem i písmem na úrovni vedení jednání (AJ velkou výhodou)
• Pečlivý přístup ke svěřeným úkolům
• Vůli cestovat po území EU
• Hlubokou znalost práce s MS OFFICE (Excel, Word…)
• Řidičské oprávnění skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kanlux s.r.o. je známý a vyhledávaný dodavatel a výrobce svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu. V KANLUXu vždy klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb našim klientům, a to rovněž v segmentu obchodních řetězců se sortimentem pro byt, dům a zahradu.. Vytváříme otevřené a tvůrčí pracovní prostředí, podporujeme týmovou spolupráci, a naprostou samozřejmostí je i odborný a osobnostní růst našich kolegů/kolegyň.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2974621  Datum zveřejnění: 14.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000