Manažer projektu

KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Domažlická 1141, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o., IČ 16736907, http://www.kbelektro.cz
Pracoviště:KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol.s r.o., Domažlická 1141/172a, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-13
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme
- VŠ nebo ÚSO vzdělání v oboru elektro
- zkušenosti s řízením realizace elektromontážních zakázek vítány
- uživatelská znalost práce na PC v prostředí MS Office
- znalost zpracování výrobních a nabídkových kalkulací výhodou
- Nj nebo Aj na komunikativní úrovni výhodou
- Osvědčení z Vyhl. 50/78 Sb., § 8 nebo 10
- Technické, organizační a řídící schopnosti
- Komunikativnost
- ŘP skup.B
- Pracovní pozice je vhodná i pro uchazeče o zaměstnání OZZ (dříve ZPS)

Pracovní náplň
- Vedení zakázky "od podpisu smlouvy do předání zákazníkovi"
- Kontrola projektové dokumentace
- Výběrové řízení na nákup materiálových a montážních subdodávek
- Koordinace prací na zakázce
- Jednání se zákazníkem a subdodavatelskými firmami
- Příprava podkladů pro fakturaci (soupis prací, atd.)

Nabízíme
- tvůrčí a rozmanitou práci na zajímavých zakázkách v oboru elektromontáží
- zázemí silné a prosperující firmy
- příjemné pracovní prostředí v novém sídle firmy
- odpovídající plat + cílová prémie za úspěšně dokončenou zakázku
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravné
- bližší informace o firmě na www.kbelektro.cz

Ucházejte se o místo
Pokud Vás tato nabídka oslovila, vyplňte prosím osobní dotazník.
Zašlete Vaše kompletní podklady, včetně strukturovaného profesního životopisu na adresu KAPPENBERGER+BRAUN, Elektro-Technik spol. s.r.o. Domažlická 1141/172a, Skvrňany,
318 00 Plzeň na personální oddělení nebo
e-mail: [email protected], tel. 377 482 105 a uveďte prosím termín Vašeho možného nástupu.

Poslední změna:2014-10-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7296220788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou