Servisní technik slaboproud měření a regulace

KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Domažlická 1141, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-19
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Revizní technici v elektronice (31148)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o., IČ 16736907, http://www.kbelektro.cz
Pracoviště:KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol.s r.o., Domažlická 1141/172a, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-19
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: [email protected]

Požadavky:
SOU, SOU s maturitou
Zkušenosti v oboru slaboproudu a měření a regulace
Vyhl. 50/78 Sb. § min.6
Samostatnost
Nástup: dle dohody
Plat: 20 000,- / dle dohody

Hlavní úkoly:
1. Zajišťuje servisní opravy na slaboproudém zařízení.
2. Zajišťuje servisní opravy EPS, EZS v nepřetržité službě.
3. Denně se opakovaně seznamuje s obsahem knihy požadavků na servis.
4. Nárokuje v MTZ nákup nejnutnějších náhradních dílů.
5. Eviduje každý servisní zásah na předepsaném formuláři.
6. Dbá na to, aby svým vystupováním i profesní činností u zákazníka co nejlépe reprezentoval společnost.
7. Při používání PD EZS je povinen dodržovat podmínky jejího utajení.
8. Předává do dispečinku podklady o zásahu k vyúčtování.
9. Předává reklamované zařízení do MTZ spolu s vyplněným formulářem.
10. Sumarizuje svoji činnost na konci měsíce a předkládá ji vedoucímu střediska slaboproud ke kontrole.
11. Předává do dispečinku měsíční seznam zásahů na akcích v záruce.
12. Dbá na hospodárné využívání svěřeného majetku společnosti.
13. Vykonává další úkony dle zadání vedoucího střediska servis nebo OVŘ.
14. Plní úkoly vyplývající ze zavedených systémů kvality, EMS a BOZP.

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12765320766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.