Obchodní zástupce

KAR group, a.s. (MPSV)

Místo práce
Vítkovická 3257, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAR group, a.s., IČ 25823035
Pracoviště:Vítkovická 3257/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava.

Kontakt na email.

Pracovní pozice: Obchodní zástupce (servis autobusů, nákladních a přípojných vozidel komplexní nabídka produktů společnosti

Náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky.
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Tvorba obchodních nabídek.
- Monitoring trhu.
- Úzká spolupráce s pracovišti servisů ve svěřeném regionu.
Očekáváme:
- ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
- Zkušenosti na obchodní pozici.
- Výhodou orientace v problematice autobusů, nákladních a přípojných vozidel.
- Obchodní a komunikační dovednosti.
- Uživatelská znalost PC.
- Aktivní řidič.
Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Zajímavé mzdové ohodnocení včetně pohyblivé složky podle výkonu.
- Zázemí stabilní české společnosti.
- Fixní mzdu a provizní odměnu v závislosti na dosažených výsledcích.
- Automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook.

Benefity: Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12305580730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou