Vedoucí centrálního skladu

KAR-mobil s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Rolsberská 638, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-07
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAR-mobil s.r.o., IČ 25352776
Pracoviště:KAR-mobil s.r.o. - pobočka Olomouc, Rolsberská 638/66, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-07-07
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE: zajištění činností spojených s optimalizací skladovacích procesů, optimalizace skladových zásob; provádění manuálních a administrativních činností ve skladu včetně příjmu a výdeje skladovaného zboží; provádění bezpečného uložení materiálu do regálů, dodržování layoutů dle plánu skladu; zajišťování plynulého pohybu zboží, evidence v informačním systému; vedení evidence a dokumentace, provádění soupisů zboží a inventarizací; spolupráce s nákupním oddělením; vedení týmu zaměstnanců.
OČEKÁVÁME: praxe v autoopravárenství výhodou; řidičský průkaz sk. B; platné oprávnění na VZV; praxe ve skladu min. 5 let s řízením lidí; samostatnost, flexibilita, schopnost organizace a koordinace, spolehlivost, fyzická zdatnost a manuální zručnost; počtářská schopnost a dobrá paměť; práce na PC (Word, Excel, mail, internet); trestní bezúhonnost, doporučení výhodou; loajalita ke společnosti.
NABÍZÍME: nástup možný ihned; mzda od 15.000,- Kč + pohyblivá složka podle výkonu; zázemí stabilní české společnosti; možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu; zajímavou, různorodou práci; pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.
Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Rolsberská 638/66, Olomouc.
První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2015-07-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9191170787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou