Servisní technik/čka

KAR-mobil s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vítkovická 3257, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
19500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři motorových vozidel (7231)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAR-mobil s.r.o., IČ 25352776
Pracoviště:KAR - mobil s.r.o., Vítkovická 3257/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 19500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: emailem, telefonicky

Pracovní pozice: Servisní technik (servis autobusů, nákladních a přípojných vozidel)
Místo výkonu práce: Ostrava

Náplň práce:
- Navrhuje a provádí údržbu a servis nákladních a přípojných vozidel a autobusů.
- Zajišťuje komunikaci se zákazníky a koordinuje činnosti zaměstnanců.
- Přijímá a předává vozidla k provedení údržby/opravy, kontroluje a předává vozidla po údržbě/opravě.
- Eviduje, vystavuje a zpracovává doklady ohledně poskytovaných služeb (Faktury, zakázkové listy, náhradní díly apod.).

Očekáváme:
- ÚSO/SŠ automobilní, provoz a ekonomika dopravy
- Praxe v řízení týmu minimálně 2 roky.
- Technické znalosti skupin a systémů vozidel.
- Znalost skladového hospodářství.
- Zájem o obor.
- Komunikativnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu.
- Uživatelskou znalost PC.

Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Zázemí stabilní české společnosti.
- Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu.
- Zajímavou, různorodou práci.
- Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12181240795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC