Vedoucí pracoviště

KAR-mobil s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Albrechtická 1787, 794 01 Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:KAR-mobil s.r.o., IČ 25352776
Pracoviště:KAR-mobil s. r. o. - pracoviště Krnov, Albrechtická 1787/121, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Krnov, Albrechtická 121
Pracovní pozice: Vedoucí pracoviště (servis autobusů, nákladních a přípojných vozidel)

Náplň práce:
- Samostatně vede svěřené pracoviště po stránce obchodní, finanční, provozní/technické, včetně personální práce.
- Zajišťuje komunikaci se zákazníky a koordinuje činnosti zaměstnanců.
- Přijímá a předává vozidla k provedení údržby/opravy; kontroluje a předává vozidla po údržbě/opravě.
- Eviduje, vystavuje a zpracovává doklady ohledně poskytovaných služeb (faktury, zakázkové listy, náhradní díly apod.), monitoruje a řeší stav pohledávek.
Očekáváme:
- ÚSO/SŠ automobilní, provoz a ekonomika dopravy
- Praxe v řízení týmu minimálně 2 roky.
- Technické znalosti skupin a systémů vozidel.
- Znalost skladového hospodářství.
- Zájem o obor.
- Komunikativnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu.
- Uživatelskou znalost PC.
Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Zázemí stabilní české společnosti.
- Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu.
- Zajímavou, různorodou práci.
- Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

www.kar.cz
Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování.
Hlásit se na e - mail : [email protected]
Z : 24.1.2017

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12045730728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou