AI Developer

KARAT Software a.s.

Dvořákova 2881/77, Město, Přerov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se k nám a staň se hybatelem inovací v AI a ERP systémech!

Do našeho týmu vývoje ERP systému KARAT hledáme nového kolegu. Máš technické dovednosti a láká tě svět umělé inteligence? Chceš být u toho, když se z těchto znalostí stanou revoluční řešení? Tak hledáme právě tebe!

Co budeš dělat:
• Ponoříš se do sledování trendů v AI a budeš přemýšlet, jak je využít v praxi.
• Budeš koordinovat projekty a spolupracovat s externími specialisty na AI, což ti umožní učit se přímo od expertů v oboru.
• Budeš se podílet na inovacích, které mění průmysl.
• Budeš mít možnost být na špici vývoje AI technologií pro ERP systémy.

Co od tebe očekáváme:
• Opravdový zájem o AI, chuť učit se novým věcem a neustále se vyvíjet.
• Kreativní myšlení a schopnost přinášet svěží nápady.
• Týmového ducha, skvělé komunikační schopnosti a talent pro koordinaci projektů.
• Orientace v aktuálních nástrojích a technologiích AI: OpenAI, PyTorch, TensorFlow, ML.NET…
• Znalost programování C# .NET, SQL
• Znalost technologií rozhraní, WSDL, REST API
• Schopnost analyzovat souvislosti, systematičnost

Co za to nabízíme:
• Možnost stát se expertem v oblasti AI, a to i díky spolupráci s předními specialisty v tomto oboru.
• Podporu a prostor pro tvé nápady a osobní rozvoj.
• Práci na špičkových projektech, které mění svět.
• Super kolektiv a přátelské pracovní prostředí.
• Flexibilní pracovní dobu
• Hybridní práci – 2 dny v kanceláři a 3 dny práce z domu
• Příspěvek na stravné
• Notebook a telefon
• Účast na odborných školeních a konferencích, odbornostní růst

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
• Otevřená komunikace mezi všemi kolegy
• Parkování v areálu firmy
• Nejsme kravaťáci a pokud to jde, chodíme neformálně - např. někteří mají kraťasy i v prosinci
• Skvělé firemní akce jako je KARAT Family Day, Vánoční večírek nebo Jarní posezení
• Na sportovce jsme připraveni - máme sprchu i kolárnu
• KARAT Extreme Heads - seskupení pracovníků KARAT Software, kteří se vrhají do sportovních akcí všeho druhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Švarc Orságová
E-mail: poslat životopis
ID: 4757756  Datum zveřejnění: 16.4.2024